Марка з кораблем допомогла придбати для поліції Кіровоградщини Mercedes на 50 місць. ФОТО

25 травня 2022 19:59:00    

Поліція Кіровоградщини отримала автобус Mercedes на 50 місць. Ключі її очільнику Роману Козьякову вручив нардеп Олександр Дануца.

Про це повідомили в секторі комунікації Головного управління Національної поліції України в області.

Нардеп розповів, як вдалося зібрати кошти  на такий подарунок.

«За реєстрацією він австрійський, але пригнали з Німеччини. Купили ми його разом з моїми хорошими друзями. По-перше, ми продали першу марку Укрпошти – голландцю Френку з Роттердаму і він заплатив 1 300 євро завдатку за автобус. Ми розуміємо, що марки стільки не коштують, але Френк хотів своїми грошима допомогти Україні. Частина коштів з Праги – українець В’ячеслав Онац допоміг певною сумою грошей. Також власними коштами долучився до втілення задуманого депутат Кропивницької міськради Михайло Бєжан. А, власне, купив, зробив технічний огляд автобуса, пригнав його з Німеччини і сьогодні власноруч доставив на плац та передав правоохоронцям Ігор Дорофей. Тобто разом зробили корисну справу. Тепер цей автобус слугуватиме нашій поліції і наближатиме Перемогу», – повідав він.

А керівник поліції пояснив, як служитиме новий транспорт.

«Плануємо використовувати під час виконання різноманітних завдань, наприклад, для доставки особового складу до місць дислокації, а в мирний час, після перемоги, слугуватиме там, де буде необхідність», – зазначив Роман Козьяков.

Mercedes має 50 посадкових місць, кондиціонер, багажні відділення, зручний і легкий в керуванні.

Марка з кораблем допомогла придбати для поліції Кіровоградщини Mercedes на 50 місць. ФОТО - Інтернет-видання Без Купюр Кропивницький. Автор - Без Купюр

Читати далі »

Live

»

 

 

Copyright © 2022 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS