В міськраді кажуть, що у Кропивницькому зараз їздить більше маршруток, ніж до воєнного стану

25 травня 2022 19:19:01    

Начальник управління транспорту Кропивницької міської ради Віктор Житник повідомив, що маршрути недостатньо охоплені комунальним транспортом підсилили приватним. За його словами, зараз у місті курсує більше маршруток, ніж до введення воєнного стану.

“Наразі на маршрутах працюють 31 тролейбус і 9 автобусів, ми підсилили ті напрями, які недостатньо охоплені приватними перевізниками. Кількість маршруток, які курсують містом, сягає до 180 одиниць техніки, у довоєнний час їх виїздило до 80 машин”, – цитує Віктора Житника пресслужба міської ради.

Через дефіцит пального роботу комунального громадського транспорту максимально оптимізували. Водночас КП «Електротранс» поступово випускає на маршрути великі автобуси. Сьогодні містом курсують автобуси на маршрутах №111 – три одиниці, два на №116 і по одному на №123 і №103. Маршрути №103 і №118 підсилені електротранспортом – за ними рухаються по одному тролейбусу, але лише до центру міста.

Днями поновили роботу автобусного маршруту №46.

В міськраді кажуть, що у Кропивницькому зараз їздить більше маршруток, ніж до воєнного стану - Інтернет-видання Без Купюр Кропивницький. Автор - Без Купюр

Читати далі »

Live

»

 

 

Copyright © 2022 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS