На Кіровоградщині участь у мультипредметному тесті підтвердили понад 3,5 тисячі людей

25 травня 2022 18:57:07    

У Кіровоградській області 3739 жителів підтвердили участь в національному мультипредметному тесті. Про це Суспільному розповіла завідувачка навчально-методичного центру оцінювання якості освіти Любов Корж, передає МК. Це дані на 25 травня. Підтвердити участь треба до 7 червня. Хто цього не зробить, не зможе взяти участі в основній сесії. Буде реєстрація на додаткові. 

Цьогоріч вступники складатимуть тест з трьох предметів замість зовнішнього незалежного оцінювання.

Основна сесія національного мультипредметного тесту відбудеться з 18 липня по 10 серпня, додаткова із 16 серпня по 20 серпня і спеціальна із 12 по 16 вересня, розповіла Любов Корж.

Тестування відбуватиметься двічі на день. Потрапити до пункту можна буде за наявності паспорта громадянина України або закордонного паспорта або показати документ у за стосунку "Дія".

Однокласники Андрій Семенов і Єва Довбиш з Кропивницького готуються до мультипредметного тесту. Для цього їм треба підтвердити свою участь.

Після введення даних на інформаційній сторінці підтверджують участь у тесті. Другий етап підтвердження реєстрації на тест буде – з 21 червня до 7 липня. Тоді учасники мають обрати пункт, де хочуть пройти тест. 

Любов Корж розповіла, які цьогоріч діятимуть заборони при проходженні тесту. "Забороняється мати при собі засоби зв’язку, засоби збереження інформації. Огляд з металодетектором проводитися не буде, але в аудиторії буде інструктор, якщо помічений буде якись пристрій, учасник завершить роботу і робота не буде зарахована, його попросять вийти із аудиторії".

У цьому році на відміну від минулого, до екзаменаційних центрів пускатимуть без вимірювання температури тіла, захисна маска – за бажанням учасників. Робити так дозволило Міністерство освіти України.

Джерело: 
Мій Кіровоград
Важлива новина: 
0

Читати далі »

Live

»

 

 

Copyright © 2022 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS