Кропивницькі перевізники виправдовуються, що не дотримуються графіків через брак водіїв

28 січня 2022 17:58:34    

Про це йшлося сьогодні, 28 січня, під час наради начальника транспортного управління Віктора Житника з керівниками транспортних підприємств, які надають послуги з пасажирських перевезень у Кропивницькому. Зустріч відбулася за дорученням міського голови Андрія Райковича.

Як повідомляє пресслужба міської ради, із запрошених семи керівників транспортних підприємств на нараду прийшли представники лише КТ “Автолегіон-Варванської Ю.В.”, ПП “Олікс”, ПП “Паритет сервіс” та комунального підприємства “Електротранс”.

Недотримання графіків руху та відсутність на маршрутах передбаченої договорами кількості маршруток вони пояснювали браком водіїв.

Віктор Житник попередив усіх керівників транспортних підприємств, що з наступного понеділка розпочнуться рейдові перевірки роботи маршрутних таксі у вечірній час. У разі порушень складатимуть відповідний акт. З такими перевізниками міська влада погрожує розривати угоди.

Кропивницькі перевізники виправдовуються, що не дотримуються графіків через брак водіїв - Інтернет-видання Без Купюр Кропивницький. Автор - Без Купюр

Читати далі »

Live

»

 

 

Copyright © 2022 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS