У Кропивницькому зловили клієнтів закладників

30 листопада 2021 17:35:49    

Вихiдними по вулицi Шевченка у Кропивницькому гвардiйський наряд звернув увагу на чоловiка, який щось активно розшукував у купi будiвельного смiття бiля аварiйної будiвлi.

Про це сайту Златопiль повiдомили у пресслужбi  iнформацiї та комунiкацiї стрiлецкого батальйону Нацiональної гвардiї України.

Пiдiйшовши ближче у момент забирання знахiдки чоловiком, патрульнi звернулись до нього iз проханням пояснити мету пошукiв. Чоловiк спочатку не зрозумiв, що перед ним наряд гвардiйцiв i чесно розповiв, що шукав i знайшов залишену для нього закладку iз канабiсом.

При проведеннi поверхневої перевiрки у громадянина, мешканця Кропивницького, 1990 року народження, виявили згорток iз речовиною рослинного походження, попередньо канабiс вагою приблизно 8 грамiв. Чоловiк був сильно засмучений, бо, за його словами, «попався» уперше i проблем iз законом ранiше не мав.

Того ж дня, по вулицi Олега Ольжича, бiля залiзничних колiй гвардiйський наряд затримав жiнку, мешканку Кропивницького 1984 року народження. Поведiнка жiнки була типовою для клiєнтiв закладникiв: вона метушливо шукала щось iз лiхтариком у безлюдному мiсцi. Як виявилося у ходi перевiрки, результатом її пошукiв став слiп-пакет iз бiлою речовиною кристалiчної структури, попередньо амфетамiн вагою приблизно 3 грами.

До речi, ця жiнка вже тричi була затримана протягом року на цьому ж мiстi, за тiєю ж самою статтею – 309 Кримiнального кодексу України. За словами затриманої, вилучена речовина є лiками i вона не є наркозалежною.

В обох випадках на мiсце подiї було викликано слiдчо-оперативну групу для встановлення подальших обставин.

Читати далі »

Live

»

 

 

Copyright © 2022 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS