Кропивницький Live

   
07:50 - Костянтин Яриніч ВИХІДНІ ПРОВІВ З НАШОЮ МОЛОДДЮ Успіхи нашого молодого покоління у спорті та науці – це майбутня перспектива як для міста так і для...

ВИХІДНІ ПРОВІВ З НАШОЮ МОЛОДДЮ

Успіхи нашого молодого покоління у спорті та науці – це майбутня перспектива як для міста так і для держави! Спортивно активна та інтелектуально розвинена молодь – це показник здоров`я суспільства!

Минулого тижня у нашому місті проходив Чемпіонат України зі спортивної гімнастики. У суботу відвідав фінал Чемпіонату і вкотре переконався, що українці варті найвищих перемог! Учасники Чемпіонату продемонстрували шалене прагнення бути першими та ваго...мі зразки виконавської майстерності.
Конструктивно поспілкувався з головним тренером національної чоловічої збірної зі спортивної гімнастики Геннадієм Сартинським. Геннадій Людвігович зазначив, що на Кіровоградщині тренери є професіоналами своєї справи. Приємно було отримати від майстра також високу оцінку організації Чемпіонату України спеціалізованою дитячо-юнацькою спортивною школою олімпійського резерву «Надія». Саме зараз ми вирішуємо проблему застарілого обладнання, яке потребує заміни. Зокрема, ми домовились про доставку приладдя, яке використовувалось на Літніх Олімпійських іграх 2016 року в Ріо-де-Жанейро.

У цей же день відвідав День відкритих дверей в Донецькому національному медичному університеті. Приємно зазначити, що актова зала університету була повністю заповнена абітурієнтами та їх батьками. Я побачив в очах дітей жагу до знань та бажання виконувати одну з найскладніших місій – бути освіченим лікарем. Можу підтвердити, що Медичний Університет готує надійних і кваліфікованих спеціалістів.

Також, на вихідних відвідав Чемпіонат України з баскетболу серед чоловіків. Отримав масу задоволення від перемоги НАШИХ. БК «Золотий вік» здобув блискучу перемогу над Львівською Політехнікою з рахунком 97:78. На жаль, у неділю наші баскетболісти зазнали поразки. І, справді, перемог без поразок не буває. Але, все ж таки, «Золотий вік» продемонстрував хорошу підготовку і ще раз довів, що і в баскетболі наше місто має достойне молоде покоління!

Дбаємо про молодь - дбаємо про життя!

( Костянтин Яриніч )

26 березня 2017
14:19 - Олександр Горбунов Дуже приємно, що у Кропивницькому є активісти професіонали, які не лише розвивають свою справу – свій вид спорту, але й знаходятьс...

Дуже приємно, що у Кропивницькому є активісти професіонали, які не лише розвивають свою справу – свій вид спорту, але й знаходяться постійно у пошуку і втілюють нові спортивні ідеї. Пенчак-Сілат – це бойове мистецтво, яке дуже стрімко почало розвиватися в нашій країні та в Кропивницькому зокрема, і підтвердженням цього є те, що саме ми отримали право на проведення головного змагання року в Україні – Чемпіонату України. Сьогодні кожен з нас став свідком дійсних поєдинків блискавок, адже саме так перекладається з індонезійської мови Пенчак-Сілат. Мені дуже приємно, що в умовах сьогодення в Україні з’являються нові форми роботи з майбутнім поколінням, а особливо коли це стосується нових видів спорту!
Дякую всім, хто був поруч! Рухаємось далі...

( Олександр Горбунов )

25 березня 2017
09:00 - Костянтин Яриніч СПІЛЬНО З СЕРГІЄМ БУБКОЮ ЗАКЛАДАЄМО ФУНДАМЕНТ ДЛЯ ЗДОРОВОГО ДУХУ МОЛОДОГО ПОКОЛІННЯ Цього тижня в нашому місті проходить чемпіонат...

СПІЛЬНО З СЕРГІЄМ БУБКОЮ ЗАКЛАДАЄМО ФУНДАМЕНТ ДЛЯ ЗДОРОВОГО ДУХУ МОЛОДОГО ПОКОЛІННЯ

Цього тижня в нашому місті проходить чемпіонат України зі спортивної гімнастики. Близько 100 гімнастів з 14 областей та міста Києва змагаються за золоті медалі турніру та право представляти нашу країну на чемпіонаті Європи. Турнір проходить в спеціалізованій дитячо-юнацькій спортивній школі олімпійського резерву «Надія».

З нагоди старту турніру провів офіційну зустріч з президентом Національн...ого олімпійського комітету Сергієм Бубкою.

Було надзвичайно приємно отримати від олімпійського чемпіона, багаторазового чемпіону світу і Європи високу оцінку тренерсько-викладацького потенціалу Кіровоградщини. Це робить наш регіон одним з вітчизняних лідерів розвитку спортивної гімнастики та дає можливість приймати змагання такого високого рівня.

У свою чергу поінформував Сергія Назаровича про нещодавно прийняте рішення облради, яка підтримала мою пропозицію виділити кошти на виготовлення проектно-кошторисної документації для реконструкції та капітального ремонту СДЮШОР «НАДІЯ» та СДЮШОР №2. Тільки з готовим проектом матимемо можливість залучити кошти з державного бюджету для фінансування ремонтних робіт та покращення інфраструктури спортивних шкіл. Відповідні депутатські запити мною адресовані та тримаються на особистому контролі.

Разом з цим, оперативного рішення потребує проблема оновлення матеріального-технічного оснащення шкіл олімпійського резерву. Це стало головною темою зустрічі з Президентом НОК. Звернув увагу Сергія Бубки на зношеність та застарілість обладнання, на якому щодня тренуються наші спортсмени.

Зі свого боку, Сергій Назарович запевнив, що докладе максимальних зусиль, щоб наша область отримала сучасне обладнання для комфортного й безпечного тренування, в тому числі те, яке використовувалося на минулорічних олімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро.

Дбаємо про спорт – дбаємо про життя!

( Костянтин Яриніч )

24 березня 2017

23 березня 2017

22 березня 2017

21 березня 2017
11:34 - Sergey Khlan Это я в Кропивницком. Вернее под ним. В шахте. Урановой. Приеду на округ и буду нести свет. В прямом смысле 😊 Ну а если без шуток...

Это я в Кропивницком. Вернее под ним. В шахте. Урановой.

Приеду на округ и буду нести свет. В прямом смысле 😊

Ну а если без шуток, работа в шахте тяжелая, а кроме того и экология, сами понимаете…

( Sergey Khlan )
Найактуальніші новини Кіровоград Кропивницький та Кіровоградської області. Стрічка оновлюється щохвилинно, автоматично оновлюючи новини Кіровоград Кропивницький, репортажі з місця подій Кіровоград Кропивницький, економіка Кіровоградської області, політика Кіровоград Кропивницький, культурне життя, спорт в Кіровоград Кропивницький.